NIEUWE II U Y Z E N, 4 VERKOOPING BY INSGHRYYING VAN TWEE SCHOONE Weerdig 45,ooo Francs Gelegen te Brugge, hoofdstad van Westvlaenderen met uitzondering van 6g oude eyken 2 oude beuken, 76 nienwe eyken, 3 beuken en 1 nieuwen olme, 33 eyken 2 beuken, i olme en 4 esschen- telgen, en van 147 eyken en 10 abeelen-telgen van kaps oude gerist. Derden koop. 11 beuken 3 olmen staende op het zelve lot en met de zelve uitzondering. Vierden koop. 4 esschen op het zelve lot en met de zelve uit zondering. Vyf den koop. 24 eyken op het 2° lot met uitzondering van igoude eyken en 11 oude abeelen 3i eyken, 1 abeel en 1 nieuwe kerselaari5 eyken en 1 esschen-telgenen van 5o eyken en 5 abeelen- telgen van kaps oude gerist. Zesden koop. 18 abeelen, 1 olmeop het zelve lot en met de zelve uitzondering. Zevensien koop. 5 esschen op het zelve lot en met de zelve uit zondering. Achtsten koop. 20 eyken op het zesde lot met uitzondering van 17 oude eyken en 12 oude beuken, 56 eyken en i5 nieuwe beuken, 61 eyken en 2 beuken-telgen «n van i3o eyken-telgen van kaps oude gerist Negenslen koop. 38 eyken op de 10e 12', i5» en 14* loten met uitzondering van i3 oude eyken en 18 oude beu ken 57 eyken en 18 nieuwe beuken 16 eyken 25 beuken en 2 berken-telgen25 telgen van twee oude gerist, en 00k 121 eyken en 8 abeelen- telgen van kaps oude gerist. Tiens te n koop. 66 eyken op de 16e, 17e en 18' loten met uit zondering van 17 oude eyken en 3 oude abeelen, 56 eyken, 2 berken en 1 nieuw abeel, en van 24 eyken-telgen, en van 108 eyken en 2 elzen- telgen van kaps oude gerist. Elfsten koop. 57 eyken op de ig--, 20e en 2t« lotenmet uit zondering van 41 oude eyken en twee oude abee len 110 eyken, 3 abeelen en 1 nieuwe berken, en 62 eyken-telgen, en met eene rits 262 eyken- telgen van kaps oude. En ten zelven dag en op plaets voorsebreven zal men verkoopen eene kwantiteit srarre dunsel dienstig voor boone en- voor hofpe ferssen, mits- gaders de boousnorïing van de hauwen ontbloot in j834 en i835. Opgemaekl door den onder-inspecteur in de twee Vlaenderen. Tperen, 12 maerte i836. J.-C. VAX GRAVE. Gezien en goedgekeurd. Brugge, den 23 maerte l856. Voor den directeur der registratie, domeynen en bosschen afwezig voor dienstzaken. Den inspecteur der eersle dicisie f TVaer van de ADJUDICATIE zal gedaen worden openbaerlyk in het Stadhuys te Brugge door het ampt van den Notaris HEADKIK GLAEIUIOUDTin de zelve stad residerende. Deze HUYZEN zyn gelegen aen den ingang van de Lange-straettegen de Molen-brug te Brugge, dus in het midden en in een der meestbewoonde gedeeltens van de stad. Zy maeken te saemen maer een gebouw waer van de zoo kloeke als cierlyke voorgevel gezien word van verschillige afgelegen punten, naemelyk van de Visch-markt, Hoog-straetLange-straet, enz.. enz- Zy zyn gebouwd geweest in het jaer i835inet vele zorgen onder toezigt v an slads-bou wmeester, naer de laetste smaek en volgens een plan voorgeschreven door de Rcgeering van Brugge. Zy zyn volgens de wet vry van grond-belasting geduerende 8 jaeren. N AENYVYZING DER TE KOOPEN HUYZEN. Eersten Koop. Dezen koop bevat het eerste en byzonderste HUYS, hefchende beneden: eene groote Voorzael met marmeren Vloer; eenen schoonen Salon met dry kassynen, een in de Lange-straet en twee op de Reye; eene fraeye Eét-kamer, - ieder dezer plaelzen vercierd met marmere sebouw en seboonen Plancher of bardelen vloer; - voorts een Kabinet, eenen Keuken met twee soorten van water en andere gerieven Bottelry, Kelder-keuken Achter-plaets enz. De eerste verdieping of stagie van waer men verschillige groote gi bouwen, toorens straeten en bruggen ziet, levert het fraeyste gezigt op en bestaet voornaemelyk in eenen groote 1 Salon metaller- schoonsten Deillien Vloer,en in verscheide andere Kamers aile keurig geschikt. - Lie tweede verdieping is verdeeld gelyk de eerste en daer boven is eenen grooten strekkenden Zolder. Dit Huys geheel op kelder gebouwd langs de Reye levert veel gemak op voor den handel. Tweeden Koop. - Dezen koop bevat het minder HUYS, zynde eene zeer fraye YVoonst, waer van den ingang in den Molenmeersch is. Dit huys heeft beneden eenen schoonen Salon, schoone Eét-kamer, Kabinet, Keuken met twee soorten van water, Bottelry, Agterplaets, enz. - Op (le eerste stagie verscheyde Kamers en Kabinelten. zeer wel geschikt. De tweede stagie is 00k in verschillige plaetsen, gedeeld. Dit Huys heeft 00k eenen grooten Zolder en schoone Keldering. De twee te veylen Huyzen zullen te rekenen van 1 Macrt i856 tôt den dag der verkooping, konnen gezien worden atlen zondag, maendag, donderdag en zaterdag van een tôt zes uere na-middag. VERKOOP-WYS: Eerste artykel. - Het getal der inschryvings-actien is bepaeld op vyf duyzend vyf honderd aen tien francs ieder nogtans zal de verkooping plaets hebben zoo haest 5ooo actien zullen genomen zyn aile de onverkogte actien boven dit getalzullen in het openbaer vernietigd worden en geen deel nemeD in de verkooping. Tweede artykel. - Daer zal op de penningen voortskomende van de actien voor af genomen worden eene som van 5oo fr. ten profyte van den Disch van de prochie Ste-Anne? in Brugge. Derde artykel. - Daer zullen preemien zyn voor eene som van/2000 ver deeld op de nagemelde wys. Vierde artykel. - Daerenboven zal eene prœmie zyn van/i5o voor den genen die het grootste getal actien zal nemen. Vyfde artykel. - De verkooping zal gedaen worden in een eenige zitting aengekondigd eene maend te vooren by middel der dagbladeren. Zy zal gedaen worden openbaerlyk, in tegenwoordigheyd der twintig byzonderste gekende actionnarissen ten dien eynde geroepen by brieve gecbargeerd by den brieven-post. Zesde artykel. - Daer zal maer een rad zyn inhoudende de nummers van aile de genomene actien. De trekking zal door een kind gedaen worden. Zevende artykel. - De acht actien wier nummers in de volgende orde uytkomen zullen elk eene geld-prœmie hebben te weten Voor den eerst uy tkomenden nummer 400 fr. Tweeden 3oo Derden 200 Vierden 100 Eerst uy tkomenden der zes laetste N» 100 tr. Tweeden 200 Derden 3oo Vierden 4o0 Achste artykel. - Het Huys onder den tweeden koop hier boven zal toebehooren aen den action- naris van den voorlaetsten uytkomenden nummer. Eyndelyk zal het groot Huys onder den eersten koop gelegdbehooren aen den eygenaer van de actie waer van den nummer den laetsten van al zal uytkomen. Negende artykel. - Deze twee Huyzen zullen aen de koopers afgeleverd worden vry en ontheven van aile lasten, privilegien en hypolheken. Aile kosten van verkooping, registratie- en transcriptie- rechtenzullen door den tegen woordigen eygenaer gedragen worden, indervoege dat de nieuwe koopers in den eygendom van het hun vallende immeuhel zullen komen zonder iets anders te betae- len te hebben dan den prys hunner actien. Zy zullen seffens in het genot treden. Tiende artykel. - Den uytval der verkooping zal door de dagbladeren aengekondigd worden. Eljde artykel. - De geld-prœmien zullen betaeld worden ten kantoore van den voomoemden No- taiis binnen de dry maenden naer de verkoopin de ongevorderde gestort worden m de kas van 42-2. VAX LOO. Dezen termyn verstreken zynde, zal het beloop van w en bovengeraelden disch van Ste-Anna. De voorwaerden, tytelen en plans berusten ten kantoore van den voorr.oemden Notaris, op de Visch-markt, n° 63, te Brugge, alwaer actien te bekomen zyn aile dage, de Zondagen en Feestdagen uytgnomen. Men kan zich 00k adresseren in 't Parnassus-HoJte Yperen, alwaer aile Vrydagc eene inteeke- ningslyst openligt, aile Maendage te Gend in de Posthooren en aile VVoensdage te Kortryk in het ioffyhuys den Savoyard. 38-3 Ypres. Imprimerie de Lambin-Mortier, Grand'-Place, vis-à-vis 1 a Grand'-Garde.

Le Propagateur (1818-1871) | 1836 | | pagina 4