BO O ÏIEIV, BOOMEN, SSTISaiBÏÎ, Sexto: Van cene bynacr driehoukte partie 2aeiland, groot omtrent vyf-en-dertig roeden, palende oost h et land van Louis Decroix, zuid aen het voorgaende nommer, west en noord aen het Ouden-Bondstraetje daer over het zaeiland van gezegde weduwe en kinderen Vandenbulcke en den bosch van den heer Vuylsleke, te Ghe- luwe. De Zaeilanden en Meersschen begrepen onder de voorgaende numtners drie, vier, vyf en zes zyn gebruikt door Joannes Goemaere. En aile de Goederen de zes voorgaende num- mers uitmakende, zyn gestaen en gelegen te weten: de nummers een en twee op den Mohnhouken de vier ander in den Zuidhoek, al van de gemeente Becelaere, geregterlyk arrondissement van Yperen provincie Westvlaenderen. Septimo: JEen Woonbuis geteekend D, numéro achttien gebouwen in leem en gedekt in strooi met omirent eene roede vyflig ellen land en giond van Huizing met de htllt Van een hoveken gebiuiktdoor Franciscus Vermeerschpalende oost de straet van Zonnebeke nacr Langemarck, zuid het Hoveken van het volgende nummer west het volgende nummer en aen het land en Hoveken van den disch van Zonnebekedaer scheidende met een voet wegelken, en van noorden aen het land van mynheer senator Deconinck. En oclavo: Een ander Woonhuis geteekend D, numéro negentien, ook gebouwen in leera en gedekt in strooi, met omirent eene roede vyftig ellen land in grond van Huizinge met de helft eener hovekengebruikt door Valentmus Bec- quaertpalende oost het voorgaende nummer en ten deele aen de straet van Zonnebeke naer Lan gemarck, zuid aen de huizing van Engel Bordeau, ataende op grond van gezegden heer Deconinck west het huis en hoving van den disch van Zonnebeke en noord het land van zelfden heer Deconinck. De Goederen de twee voorgaende nummers uitmakende, zyn gestaen en gelegen» op de ge meente van Zonnebeke, ook geregterlyk arron dissement van Yperen, provincie Westvlaenderen. De inbeslagneming van aile voormelde on- roerende Goederenis gedaen geweest by procès verbael van den deurwaerder Marquette, le Ype ren, van date tienden december achttien honderd yier-en-dertig, behoorlyk geregislreerd te Y peren, den dertienden der zelve maend, op Lodewyk Deconinck, herhergier en Orsula-Cecilia Dumcz, zyne buisvrouw te zamen woonende te Ryssel in Frankryk, Antonius Delcour, koopman en Maria-Catherine Dumez, zyne echlgenootete zamen woonende te Haïmes by Valency n in Vrank- ryk, Benricus Bossaertbezonder werkman, en Maria-Rosa Dumez, deszelfs ethtgenoole, te zamen woonende te gezegde Ryssel en Maria-Cecilia Dumez parliculieie zonder beroep, woonende en gehuisvest te Gend aile welke genaemde Dumez, als kinderen van Hubertus Dumez, en van de overledene Marie-Cecilia Debruyne en nigten van den heer Petrus-Jusephus Debruyne, hunnen oom overleden priester te Gond als zynde zyne eenige erfgenaemen, f dewyl de andere by de wet tôt zyne erilenis geropen daer van afstand heb- ben gedaen ten verzoeke van Joannes-Baptiste Casier, landbouwcr, woonende en gehuisvest te Becelat-re. Afschrift der voormelde inbeslagneming, heeft Voor deszelfs registratie ter hand gcsteld geweest: Primo Aen den heer Guillelmus Roland, gref fier van het vredegeregt der eerste omtrek van het kanton Yperen. Secondo: Aen den heer Pikbr-Avgdstui Bayart, burgmeester der gemeente Becelaere. Tertio: Aen den heer Jacobus La 11 airs, greffier van het vredegeregt des kanton van Passchen- dàele. En quarto: Aen den heer Joannes-FriecisCus Vaneecee, burgmeester der gemeente Zonnebeke. Aile welke het origineel der inbeslagniming met geZien hebben onderteekend. Deze inbeslagneming is overgeschreven ten kantoore van hvpotheekbewaring te Yperen den negentienden december achttien honderd vier- en-dertig deel vier nummer zes, en ter greffie der Regtbank van eersten aenleg zitting houdende te Yperen, den tweeden der maend january achltien honderd vyf-en-dertig, respectivelyk door de heeren Lesravekand bewaerder der bypolhek>n en Vandenbocaebde greffier van gezegden Regt bank. Gezegde proce^-verbal van inbeslagneming is door den heer Vandenbogaerde greffier van voor melde Regtbank van Yperen, by exlrakt inge- volge Art. 682 van regtsvorderings wet bock geplaetst geweest op bel bord hangende ter gc- hooizael van zelfde Regtbank, den 3eu january i835, blykens proces-verbal opgertiaekt door gezegden heer VardenbooaeeDe en behoorlyk gcrC- gistreerd, den Zelven dag 3in january iB35. lie eerste afkondiging van het kohier van lasten zal plaets hebben 1er zitting der Regibunk Van eersten aenleg te Yperen, den Vrydag twintigsten maert achttien honderd vyf-en-dertig, oui negen uren 's morgens. Ùleester JAN MEERSSEMANavoué hy gc- melde Regtbank van Yperen, woonende te zelve Yperen, is aengesteld 0111 over den inbeslagncmer te dienen en te werken op de voorzetling der gemelde verkooping. Geteekend: MEkltSSEMAiV. Men laet een ider weten dat de provisoire ad- judicatie der inbeslag genomen goederen hier boven aengeduid voor en ter zitting der Regt bank van eersten aenleg te Yperen van den achttienden december achttien honderd vyf-en- dertig plaetse heeft gehad op de volgende geboden pryzente weten N° 1 of eerste lot op het gebodt van honderd twintig francs. 2 of tweede lot op het gebodt Van honderd tachentig francs. 3 of derde lot op het gebodt van drie honderd francs. 4 of vierde lot op het gebodt van twee honderd francs. 5 of vyfde lot op het gebodt van honderd vyf- en-zeventig francs. 6 of zesde lot op het gebodt van drie honderd francs. 7 het huys onder bet zevenste lot zonder den ondergrond waer van de distraclie is bevolen by vonnis op het gebodt van honderd francs. 8 bet huys onder het acblste en laetste lot ook zonder den ondergrond waer van de dislractie ook bevolen isop bet gebodt van honderd francs. De verhoogen zullen aenveird worden en de définitive toewyzingen zullen plaets liefiben voor de Regtbank van eersten aenleg zitting houdende te Yperen in zyne gehooizael in bet palcys van Justilie op de Groote-Markt op vrydag negen tienden february achttien honderd zes-en-dertig, ten negen ueren 's morgens. Meester CESAR GRAVET avoué hy de zelve Regtbank zal in zyne hoedaenigheyd blyven dienen over den inbeslagncmer en vervolger in vei vanging van Meester MEERSSEMAN over leden, tôt het eyndigen der vervolgen op de gedwongen onteygcning van de gemelde goederen. Geteekent tilt A VET ave. 220.-1. SCHOONE VENDIÎIE VAN Vrydag 29®** january i836, zal men by opett* baere venditie verkoopen. i° Ôp eene partye zaeyland, toebehoorende detl heer Vanhamme ontfanger der registratie tôt Ha-* ringhe, gcbruykt door sieur Cœsar Haniers gelegen in Hoogstade. langst de Eversam-dreve west aen den steenweg van Veurne, ontrent i5 koopen olme en aheele boomen. 2° Op eene partye zaeyland toebehoorende dé douairière Dejoigny Dcpamele, gebooren baronne de Sleenbuys te Doornyk, gebruykt door sieur Francis Derave gelegen in Pollinchove, oost by den steenweg, aen de Vrange, 58 koopen meestèn— deel al eykenhoomen die door hunnè dikte ert langde, dienslig zyn voor vestiugs, brug, schcep- en moien werken, kuypers-hout, en eenige olmen# dienstig voor wagenmakers. 3° Eu op eene partye zaeyland toebehoorenda als de voorgaende, gebruykl door sieur ïvo dé Bruynegelegen in Pollinchove, langst de straet leytiende van de Plaetse naer de Boogstade-Lynde. Van 22 koopen eyken, olineu en abeelenboo- men. Men zal beginnen verkoopen ten een uere tlaef middag precies, op het luud gebruykt door sieur Uarners. Op laogen tyd van betaeling, mils begoede ctt bekende borgeen de bespreknt dadelyk te vol»» doen. Èlk zegt het voorts. 22 1.- 1 AENMERKELYKE VENDITIE VAN Maendag nn january i836, te beginnen met de middag uer, op de hofstede gebruykt door de weduwe van Ferdinatidus Lacour tôt Beveren gelegen tusschen de Loostraet en de rivier den Yseï by de herberg St.-Eloy. Zal'er ten verzoeke van den beer F MORLION zackwaei nemer tôt Alveringhem handelende over den heer Isenbrandt grondcygenaer tôt Thieltgehouden wezen openbaere Venditie van Ii3 koopen boomen, bestaende irv buytengewoone groote eyken, olmen abeelen iepen wilgen, etschen en hollanders, waer onder veel van 8 lot 10 voeten dik, dienslig voor brug, scheep- en molenwerken, kuypers, wagenmakers, timmer- lieden en alderhande zwaere Werken, zeer gemak- kelyk voor den transport, door de aengelegend- heyd van den Yscr. Naer het eyndigen de voorschreven venditie in de herberg St.-Eloy op Beveren langst de Loo straet Zal men nog verkoopen als vooren21 koopen boomen, staende op eene partye zaeyland genaemd de Elf-Geineten gelegen in Ghyverin— chove, ook gebruykt door de weduwe Lacour van welke boomen, waer onder zich bcvynden eenen abeel en ecnen kuypers witg, van meer dan 10 voeten dikte. De licfhebbers die van deze laetst beschreven boomen wenseben te koopen konnen die gaeu bezigtigen voor de venditie. Op langen tyd van betaelyng, mits begoede en bekende borge, en de bespreken dadelyk le vol- doc n. Elk segt het voor t s.

Le Propagateur (1818-1871) | 1835 | | pagina 3