N' 10 KATHOLIEKE KANDIDATEN Caenepeel Edmond, veearts Colaert Renó, D'li'vettere Charles, Iweins d'Eeckhoutte Henri, Lemahieu Cyrille, landbouwer Sobry Henri, advokaat Struye Eugène, V andenboogaer de Hippolyte V anderghote Henri, Vandevoorde Florimond, Sa moeder tapt een pin te her Een pin te bier Want Reusje is hier Keer u eens om, Reusje, Reusje, Keer u eens cm, Reusje komt SI AD Y P E R E M E E N TE K IE ZING VAN 18 OCTOBER 1903 Wolksverlegemvoordiger, A dvokaat en Burgemeester, uittredend lid. Notaris, provincial raadslid Provinciaal raadslid Schcpeneuittredend lid Nijver aar, uittredend lid Klerk, uittredend lid Brouwer Gcvaarnissc van den Uilevanger Onze commis-viageur in gebreveteerde W.-C.,' liberale kandidaturen en blauwe schenen, is op zoek achter kandidaten. Hij belt aan het huis van een zijner zoogezeide vrienden. Berling, berling.,.. He deur gaat open. Den Uilevanger aan de maarte: is Men- heere t'huis De maarte hem verwonderd beziende J a. Den Uilevanger. 'k Zou hem willen spreken. De maarte 'k Ga hem roepen. Zet u hier in de kamer. Menheere komt binnen, en... verschiet hij 't zien van zijnen bezoeker. Den Uilevanger. Goên dag, Menheere. Menheer. Goên dag. Wat nieuws van u te zien. Mag ik het doel kennen van uw bezoek Den Uilevanger. Gij weet dat de kleri kale lijste sedert zondag avond gekend is, en dat zij, wij mogen dit onder ons beken nen, de sterkste is die wij ooit te bestrijden gehad hebben, 't Zijn al oprechte volksman nen Menheer. 'k JBen van uw gedacht. We zijn er zoete meê Laat ons zeere zeere op geene kiezing- meer peizen, 't gaat verre 't beste zijn, 't is toch al geld en moeite verlo ren Den Uilevanger. Het liberaal kieskomiteit en zou niets beters vragen, maar, gezond gesproken, kan dat zijn Mag de liberale partij haar alzoo zelfsmoorden Neen, niet waar Wij moeten den strijd aangaan, onze eere eischt het. Maar daarvoor hebben wij goê kandidaten noodig, en 't is om u eene REUSJE

Nieuwsblad van Yperen en van het Arrondissement (1872-1912) | 1903 | | pagina 26